autacek

Jak nejsnadněji a v co nejvyšší kvalitě dostat vlastní fotky z facebooku do google photos?

Odpovědi
Roman71

Auťáčku, nech si od Facebooku poslat všechna nashromážděná data za dobu existence tvého účtu. Najdeš tam i věci, o kterých sis byl jistý, že jsi je smazal.

Mimochodem, od jisté doby si Facebook dělá kopie každé nahrané fotky/obrázku, takže to pro ně není problém. Jejich IT tým to pro tebe rád udělá 🙂

kurec

klikneš sna svojí fotku dáš uložit jako a uložíš to jako fotku. fotka bude trochu v horší kvalitě než jak si jí tam dával jelikož facebook komprimuje fotky za učelem toho ať to tolik nezabírá na jejich serverech