nevimjakejme

Jak nastavit na hodinkách správný den?

Dostal jsem nové hodinky, které ukazují i den v týdnu. Ale den se vždycky prehoupne okolo 12te ale v poledne. Nevíte jak to předělat na půlnoc?

Nejlepší odpověď
Radius

Tak navolit nastavování hodin a přeřídit to o +12 hodin dopředu, pak už se bude datum měnit v půlnoci (jak má) a ne v poledne.

Další odpovědi
Jiří Bohumil

Pokud jeden o analogové, posuň o 12 hodin dopředu. Pak nastavit aktuální den. Pokud o digitální, s režimem 12 hodin (AM/PM), nutno nastavit správně tak, aby dopoledne bylo AM a odpoledne PM. Pak by to mělo chodit správně.

Klaproth

Máš dvě možnosti:
a. Zůstat doma a posunout čas na hodinkách o 12 hodin.
b. Nechat čas stejný a posunout hodinky do jiného časového pásma.