Tizh19

Jak nahlásit rekord v běhu?

Pokud natrénuji na nějaký výborný čas, třeba 800 m za 1 min. 30 vteřin, co musím udělat, aby byl rekord oficiálně uznán?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Pokud bude rekordní výkon dosažen na oficiálním závodě, pořadatel se o jeho nahlášení rád postará. Rekordní výkon z tréninku nebo neoficiálního závodu určitě uznán nebude.

Další odpovědi
Questman

Tohle by měl vědět tvůj vyučující tělovýchovy.
Případně musíš zajít do nějakého státem řízeného nebo uznaného sportovního spolku, kde by ti měli dát více informací nebo ti poskytnout podmínky pro uznání rekordu (rozhodčí určité úrovně, dráha apod.)

a623682@drdr

Muzes kontaktovat agenturu Dobry den z Pelhrimova, ta ma tusim jako jedina moznost zapisovat rekordy i do guinnessovy knihy svetovych rekordu.