iceT

Jak na to?

Dobry vecer,chci si stahnout nejake obrazky do mobilu pres bluetooth,uz mam neco stazene v pc ve slozce instal,ale ted nevim jak pokracovat dal.Obrazky nejdou otevrit a vlastne nejde nic.
Musim mit i nejaky program?

Nejlepší odpověď
anonym

Pravé tlačítko na označené fotografii(ích) , zvolit v kontextové nabídce Odeslat > Bluetooth …

Samozřejmě je k tomu nutné mít v počítači pro bluetooth hardwarovou podporu, ev. Bluetooth usb dongle

Další odpovědi
elektrikář

Skuste si nainstalovat program na úpravu fotografií Picasa 3.1, nebo Zoner photo studio 10
nebo gimp.Zkuste si je stáhnou z intrnetu možná že už mají pokročilejší verze tohle jsem zrovna vyčetl ze starých CD