novoil

Jak na myčku mora? Po spuštění se nezapne napouštění vody a objeví se znak sklenička. Co s tím?

Odpovědi
klob1

Může to být ucpaný přívod vody, nebo nízký tlak. Většinou na přivodní hadici u kohoutku, kde se uzavírá přívod vody, je sítko a to může být zanešené nebo i kohout zarostlý. Nejprve tam se podívat. Pak může být problém v myčce samotné, že neotevře ventil na napouštění vody. Pokud jste někde blízko RnK, není problém přijet a projít. Popř myčku opravit. Daleko nemohu jezdit. Tady běžně myčky opravujeme i jiných značek. Drahé servisy se dnes lidem už nevyplácí, tak pak to zkusí u nás, jako ta nejlevnější cesta.
Zkuste to, co jako první. Pokud by tam nějaká voda tekla, tak i stačilo někdy vyčistit Labirint, jenže to je na rozdělání myčky.
Pak dejte vědět. Zkuste to jako první věc, než někoho budete volat, etdy pokud to jste schopni přejít. Jinak hold volat servis ve vašem okolí.