Jak na ipod?

Přiznávám se.. tohle nezvládnu!

Dostala jsem svůj 1. ipod (nano 8G), ale návod je v němčině. Poznala,jsem že to musím „nějak“ nasynchronizo­vat,ale pořád nemůžu zjistit jak do něj „narvat“ písničky.

Poradí mi někdo? už jsem zoufalá…

Děkuji

Nejlepší odpověď
led

zkúste do vyhľadávača napísať:
nano 8G manual download
pokiaľ neprekáža angličtina:
http://www.ebo­oksquad.com/2007/09­/25/apple-ipod-nano-repair-manual.html
je tu snáď všetko v PDF, manuál včetne údržby a opráv

Další odpovědi
fira

Zkus si zadat do vyhledavače diplodocs.com .Jsou tam tisíce návodů.

ten který je

Je důležité aby ste měla nainstalovaný program ve svém PC i-Tunes.Tento program by se Vám měl spustit automaticky po propojení hudebního přehrávače a PC.Když tento program nainstalujete tak můžete převádět z PC muziku,filmy,vi­dea,fotky atd.