RFCAFUS

Jak myslíte, že bude probíhat 3. svět. válka? I když jsem pacifista, rád střílím po živých terčích.

Jak myslíte že bude probíhat 3svetova válka, jsem pacifista ale rád střílím po živých terčech

Otázka nahoře check up

Nejlepší odpověď
annas

"Veliké Kartágo vedlo tři války. Po té první bylo ještě mocné, po té druhé obyvatelné. Po té třetí válce je nikdo nenašel. – Bertolt Brecht

Lidstvo musí skoncovat s válkami, nebo války skoncují s lidstvem. – John Fitzgerald Kennedy

Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny. – Albert Einstein"

https://cs.wi­kiquote.org/wi­ki/V%C3%A1lka

Nechápu tu vaši poznámku, že jako pacifista byste použil zbraň – nenío to v rozporu s myšlenkami pacifismu?

Další odpovědi
Kepler

Tak to máš smůlu, pacifisté s palnými zbraněmi nebudou mít šanci. Podle Einsteina se v té čtvrté budeme mydlit klackama.

aliendrone

To záleží na okolnostech, jako na její iniciaci apod. Pokud to bude „omylem“ (tech. závada např.), tak to bude mít rychlý průběh, pokud „normálně“ (např. eskalací napětí), tak to může trvat i pár let, nicméně nakonec prohrávající strana použije zbraní hromadného ničení, takže v obou přípdech bude šmitec.

Globální termonukleární konflikt by NIKOMU neprospěl, ale to neznamená, že je vyloučen. Každopádně se jeví jako pravděpodobné, že by sis třeba „pacifisticky“ ještě rád střelil na živý cíl, konktrétně vlastní hlavu. ;) :D :D

Hungalabunga

Nebude 3ti bum bum, maximálně bude občanská válka, kvůli uprchlíkům, už to sičí jak lokomotiva a otázka kdy to ten papinak neudrží. (Lidé)

Kepler

annas: třeba je vášnivý myslivec, nebo rád střílí krysy?