Natee

Jak můžu hromadně odstranit z dokumentu Word všechny obrázky s internetovým odkazem?

Mám dokument asi o 400 stránkách konverzace a ráda bych nějak hromadně odstranila všechny obrázky s odkazem na profil uživatelů – kvůli úspoře místa..
Poradí mi někdo jak? Lze to vůbec..?

Odpovědi
Bedy

Stačí odstranit formátování – ale pozor – tto Vám všechna písmena dá do jedné velikosti i typu písma. Potom je nutné napisy udělat nadpisama, tučné udělat tučnýma, apod.

cochee

Lze, ale opravdu pouze napovím – přes makro.