Zuzik

Jak můžu fotit na internetu??

Dobrý den, chtěla bych s zeptat jestli z vás někdo ví, jak si můžu vyfotit něco na internetu?? Například, jsem si udělala design a chci ho vyfotit. Ale nevím jak. Prosím odepoště mi, mooc děkuju :*

Nejlepší odpověď
1popelka1

Nevím, jestli jsem tě pochopila, ale jestli si chceš vyfotit nějakou stránku (obrazovku), stačí zmáčknout klávesu v pravé části nahoře. Já ji mám pod názvem Druck S-Abf, jinak se používá Print Screen. Kliknu na ni, otevřu si Malování, dám vložit a pracuji s vloženým obsahem dál podle potřeby.

Další odpovědi
Terryle

Potřebuješ udělat obrázek toho, co máš na internetové stránce?

To jde funkcí Printscreen. Počítač se samostatnou klávesnicí má samostatnou klávesu PrtScr (na některých noteboocích je kombinovaná a musí se zmáčknout s klávesou Fn). Zobrazíš si stránku, kterou chceš „vyfotit“, stiskneš PrtScr, pak si otevřeš grafický editor (bohatě stačí i primitivní Malování), dáš Ctrl+V, obrázek ořežeš a je to :o)

alexandra

Pro ty co mají Windows7,je super doplněk a to jsou výstřižky.To si ohraničíte na stránce jenom to co potřebujete.A dáte uložit.Je to super,protože si můžete ohraničit třeba jenom obrázek,bez článku,nebo obráceně.
Doplňuji:
Díky Mosoji,já mám na Notebooku XP a docela mi to tam chybí.

Ella

zmáčkni na klávesnici klávesu PRINT SCREEN, najdeš ho někdo kolem F12, to ti „vyfotí“ přesně to, co vidíš na monitoru. Pak si otevři obyčejné malování, dej CTRL + V a ulož, a máš obrázek ;)

mosoj

Doplním jenom Alexandru. Ti co nemají W 7 mohou totéž udělat po instalaci malého prográmku, Osobně mám v XP nainstalován MWSnap3. Prográmků je ale víc.

anonym

1/ pomoci klavesy print screen „prn scr“ ulozite to co je videt do schranky a do jakehokoliv grafickeho editoru (treba gimp) pak pomoci ctrl+v vlozite obsah schranky… takto si tipnete treba tri obrazovky, v editoru oriznete zbytecnosti a spojite dohromady …

… to byl takovy ten univerzalni zpusob, neni moc pohodlny

2/ spise ale pouzivam jiny postup, pohodlnejsi kazdopadne.

>>> Software: FIRESHOT PRO CAPTURE
http://addons­.mozilla.org/cs/fi­refox/addon/5648/ (z obrázků na této stránce je patrné jak funguje, najdete tu i tlačítko kterým jej rovnou nainstalujete)

… je to rozsirujici doplnek pro firefox, ktery umi ulozit na jedno klepnuti celou prave zobrazenou stranku ulozit do jpeg nebo lépe do png obrázku.