WalterBishop

Jak moc se opálím, když vyjdu ven?

Proveďte důsledný rozbor a následně dosaďte do tabulky v následujícím vzo­ru

Př. o kolik % se mi změní barva kůže opálením – 1% 3% 7% …
Př. dále jak dlouho pro toto musím setrvat venku – 1hod 3hod 7hod…

Pokračujte v tabulce DŮSLEDNĚ od 1% do 100%, tedy až do popálení 3.stupně.

Odpovědi
Drap

Záleží na intenzitě slunce, také na nadmořské výšce, denní době a ještě , na typu kůže a na několika dalších faktorech. Čím změřím změnu barvy kůže o 1%, pokud chci měřit důsledně?

da ny

Nevím, chybí potřebné údaje!
Úkoly za tebe nikdo dělat nebude.
Rozkazy, ani důsledné, poslouchat také ne ;D.

Žolíík

Přiložením tabulky s odstíny opálení od 1–100 %. Na tabulce bude barva kůže při opálení 1%-100%.

WalterBishop

Přiložením tabulky s odstíny opálení od 1–100 %. Na tabulce bude barva kůže při opálení 1%-100%.