briketka10

Jak máte velkou nohu – chodidlo ?? lišta mi nabídla jen tuto odpověď ..

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-pravda-ze-mam
Doplňuji:
já mám 38 a když kupuju boty na zimu pro
teplou fusekli koupím si 39, ale musím si
ji vyzkoušet, jinak kupuju na Aukro.cz

Nejlepší odpověď
anonym

48 ,ale smrdí jako stovky. 🙂

Další odpovědi
redy

briketko chceš mi koupit boty?

tak kolik cm. nevím ale číslo 38 jo a ať sou pohodlný :DDDDDDDD

venkovan

Nedávno jsem se potkal se samičkou „Velké stopy“. Podívala se mi na boty a začala se strašně chechtat a řeklami, že raději vyhyne.

Sůwa

Přesně 242 mm, právě jsem si nohu obkreslila, protože se chystám na pletení ponožek ( tentokrát výjimečně pro sebe ). Proto jsem taky chtěla poradit TV programy, abych u toho měla nějakou zábavu – číst + plést neumím.

Drap

No, žádná velká sláva to neni

iceT

normálně 37,ale záleží na výrobci bot,spíš mám problém,že vysokou botu nedopnu přes lýtko,ale letos jsem si koupila vysoké na zapínání,ale přes holeň je ještě šněrování,takže si je můžu upravit.

zzzzz

38 až 39
Záleží na botách, ale mám nohu hodně úzkou, tak si často kupuji třeba tenisky dětské, hodně značek dělá dětské body do velikosti 39, jsou na ně přísnější normy a jsou levnější.

huxa

honza19hk

číslo 48

panxnotdead

To bych musel být černoch, abych ho měl velkýho jak chodidlo. :D

BANAN93

46 myslím – 10,5
jinak hodně značek to číslování má zvláštní – některé „stejné velikosti“ mi jsou, jiné mi jsou malé

vlk samotař

Poslední číslo bot – pak už začínají kánoe.
Né vážně – 49

Janka Terová

Podívala bych se tady https://www.ar­no.cz/damska-obuv/39

briketka10

Sůwo, jaks to myslela s tím – číst + plést neumím, když se chystáš
na pletení ponožtiček, jakože dohromady jsi to myslela viď ?? abych
nebyla za blbečka ☺

Sůwa

No, že se u toho pletení budu taky dívat na TV, číst bych si nedokázala 🙂

briketka10

tak to já bych se nedokázala dívat na tu TV
jen poslouchat rádio to seš tedáá dobrá !!

briketka10

venkovane tos měl jistě sněhule že a ona taky ☺