Brytass

Jak mám zhubnout ve 13 letech?

Potřebuju zhubnout, je mi 13 let, jsem kluk a vážím 52kilo. Líbí se mi jedna holka, ale bojím se že mě nebude chtít kvůli mé tloušce. Poraďte prosím…
P.S: Prosím hlavně nepište že se mám věnovat nějakému sportu. Já se začnu věnovat co nejdříve… např. basketbalu.

Nejlepší odpověď
tom004

Sport,proč ne,ale hlavně přestaň blbnout,pořád rosteš.Na ničení zdraví dietama,máš fakt dost času,pokud to vůbec kdy,budeš potřebovat.

Další odpovědi
Ella

Nejez tolik sladkostí a fastfoodu!
Co čekáš za radu, když nemáme psát, že se máš věnovat sportu? =)
Zkus chodit po schodem místo ježdění výtahem, vyběhni ven za kamarády místo sezení u počítače, neflákej tělocvik, jestli máte doma zahradu, nabídni se, že pomůžeš – nezdá se to, ale každý pohyb pomůže, i kdyby měl být s vysavačem po domě…

Ale tak je ti třináct, do čtrnácti – patnácti hodně vyrosteš a budeš jako tyčka =)

venkovan

Není to jen o sportu, ale o příjmu správného jídla. A to ni sestaví odborník.
Ale než k němu dojdeš, zapomeň na bílé pečivo, colu a další slazené minerálky a nápoje, uzeniny, hamburgry a další rychlovky jako jsou hranolky apod. A Jídlo přesunout na pořádnou snídani, svačinu a oběd. Večeři především lehkou.
Ale nepřeháněj to, ve vývinu je potřeba hubnou s rozmyslem aby tělo mělo všechny minerální látky apod.
A hubni pro sebe, ne pro holku.

Curiosity

Já vážila ve 13ti taky tolik!! A to jsem holka!! 😉 Začni dělat doma pěkně lehsedy, běhej po schodech třeba nahoru a dolů.. to jsem taky dělala.. a udělej si takovou jakože VÝZVU!! 🙂 ..třeba každý den, že uděláš 50 lehsedů.. nebo vyběhneš několikrát schody.. a piš si to třeba do kalendáře, kolik jsi čeho udělal!! Ať to pěkně vidíš, jak ti to jde. A mysli na to, jak si pěkně vypracuješ postavu tímto. Hlavně nědělej to, že přestaneš jíst!! To ti nepomůže, jen se budeš trápit a efekt zhubnutí bude jen dočasný a jakmile začneš jíst, přibereš ještě víc. prostě fakt nezbývá než sportovat, posilovat (s mírou!!) A snaž se tu slečnu zaujmout třeba i jinými kvalitami, které máš.. třeba úsměv 🙂 ..to pomáhá 🙂 nebo povídáním.. PROSTĚ SÁM SEBOU, TAKOVÝ, JAKÝ JSI! Dej jí to nejlepší ze sebe, co máš 🙂 ..ale chápu.. prostě PRAVIDELNĚ CVIČ A JEZ ZDRAVĚ! = NEJLEPŠÍ LÉK NA TLOUŠŤKU!! Přeji ti hodně úspěchu! Ať to výjde!! 🙂

žolik

Já bych řekla sportuj,trénuj,vyt­voříš si pěknou postavu,hubnout zdravou výživu,nevím kolik měříš ale váha odpovída tvímu věku.

Zdroj: žolík

Lilly

Začni cvičit , můžeš 2krát týdně chodit běhat hlavně nepřestávej jíst protože ještě rosteš tady máš stránku kde ti s tím problémem pomůžou http://sjidel­nicek.cz/