Avatar uživatele
Brytass

Jak mám zhubnout ve 13 letech?

Potřebuju zhubnout, je mi 13 let, jsem kluk a vážím 52kilo. Líbí se mi jedna holka, ale bojím se že mě nebude chtít kvůli mé tloušce. Poraďte prosím…
P.S: Prosím hlavně nepište že se mám věnovat nějakému sportu. Já se začnu věnovat co nejdříve… např. basketbalu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4662 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Sport,proč ne,ale hlavně přestaň blbnout,pořád rosteš.Na ničení zdraví dietama,máš fakt dost času,pokud to vůbec kdy,budeš potřebovat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ella

Nejez tolik sladkostí a fastfoodu!
Co čekáš za radu, když nemáme psát, že se máš věnovat sportu? =)
Zkus chodit po schodem místo ježdění výtahem, vyběhni ven za kamarády místo sezení u počítače, neflákej tělocvik, jestli máte doma zahradu, nabídni se, že pomůžeš – nezdá se to, ale každý pohyb pomůže, i kdyby měl být s vysavačem po domě…

Ale tak je ti třináct, do čtrnácti – patnácti hodně vyrosteš a budeš jako tyčka =)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

Není to jen o sportu, ale o příjmu správného jídla. A to ni sestaví odborník.
Ale než k němu dojdeš, zapomeň na bílé pečivo, colu a další slazené minerálky a nápoje, uzeniny, hamburgry a další rychlovky jako jsou hranolky apod. A Jídlo přesunout na pořádnou snídani, svačinu a oběd. Večeři především lehkou.
Ale nepřeháněj to, ve vývinu je potřeba hubnou s rozmyslem aby tělo mělo všechny minerální látky apod.
A hubni pro sebe, ne pro holku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Curiosity

Já vážila ve 13ti taky tolik!! A to jsem holka!! 😉 Začni dělat doma pěkně lehsedy, běhej po schodech třeba nahoru a dolů.. to jsem taky dělala.. a udělej si takovou jakože VÝZVU!! 🙂 ..třeba každý den, že uděláš 50 lehsedů.. nebo vyběhneš několikrát schody.. a piš si to třeba do kalendáře, kolik jsi čeho udělal!! Ať to pěkně vidíš, jak ti to jde. A mysli na to, jak si pěkně vypracuješ postavu tímto. Hlavně nědělej to, že přestaneš jíst!! To ti nepomůže, jen se budeš trápit a efekt zhubnutí bude jen dočasný a jakmile začneš jíst, přibereš ještě víc. prostě fakt nezbývá než sportovat, posilovat (s mírou!!) A snaž se tu slečnu zaujmout třeba i jinými kvalitami, které máš.. třeba úsměv 🙂 ..to pomáhá 🙂 nebo povídáním.. PROSTĚ SÁM SEBOU, TAKOVÝ, JAKÝ JSI! Dej jí to nejlepší ze sebe, co máš 🙂 ..ale chápu.. prostě PRAVIDELNĚ CVIČ A JEZ ZDRAVĚ! = NEJLEPŠÍ LÉK NA TLOUŠŤKU!! Přeji ti hodně úspěchu! Ať to výjde!! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
žolik

Já bych řekla sportuj,trénuj,vyt­voříš si pěknou postavu,hubnout zdravou výživu,nevím kolik měříš ale váha odpovída tvímu věku.

Zdroj: žolík

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Lilly

Začni cvičit , můžeš 2krát týdně chodit běhat hlavně nepřestávej jíst protože ještě rosteš tady máš stránku kde ti s tím problémem pomůžou http://sjidel­nicek.cz/

před 4506 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek