FanDiss997

Jak mám zhubnout je mi 13 let. Vážím 52KG.. :/ , a měřím 163cm… Chci ze sebou něco dělat co mám dělat?!:-(

Jak mám zhubnout je mi 13 let. Vážím 52KG.. :/ , a měřím 163cm… Chci ze sebou něco dělat co mám dělat? To vím cvič,jíst zdravě apod.) ale jak mám zhubnout rychleji??

Nejlepší odpověď
brillant

Již se to tu mnohokrát řešilo, používejte vyhledávání.
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=jak%20zhub­nout

Další odpovědi
melanie

Jsi zcela v normě a vůbec hubnout nemusíš…a ani bys neměla!

Rosie5

Tvé BMI je zcela v pořádku, ale pokud se ti bude zdát, že máš „břicho“, tak hlavně cvič! Můžeš si třeba každý den jít zaběhat :) Ale nezapomeň na pití..to je jedno z nejdůležitějších. Pij co nejvíce to jde a nejlépe obyčejnou vodu:) Na zpevnění je pak dobrý Suzukiho strečink (dá se stáhnout na internetu) a také jez hodně ovoce a zeleniny a můžeš si i koupit fitness tyčinky:) Jinak jíst bys měla pravidelně:) Hodně štěstí!:)
Ps: Jsi stále ve vývinu a tvé tělo se zakulacuje a pak se vytáhneš;)

Děda Louda

Dělej něco užitečného a zapomeneš na pitomosti.

Keiko

Já mám 13, 159 cm, 61 kg
Ty to máš ještě dobrý :)