lucik-pucik

Jak mám zabránit tomu, abych často neměla zánět močového mechýře?

Uz asi po treti mam zanet mocoveho mechyre a nemuzu prijit na to,kde se to u me bere,nosim teple obleceni,dbam o sebe,nesedam na studenou zem.

Nejlepší odpověď
LuciJe

Pokud ho máte často, doporučuji vyšetření u lékaře. Je možné, že zánět nemáte definitivně odléčen a on se proto stále vrací. Stejně tak je vhodné vyšetření na gynekologii, podobné příznaky, jako zánět měchýře může způsobit i napr. kvasinkový zánět.

Kromě teplého oblečení se jako prevence doporučuje hodně pít a příležitostně konzumovat brusinky (sušené, džus…)

Další odpovědi
Fany08

Ještě bych doplnila, záněty močových cest můžou být způsobeny i nadměrným stresem.