Barra

Jak mám stahovat knihy zdarma?

Chtěla bych stahovat knihy do čtečky, ale zadarmo a bez přihlášení. Znáte nějakou stránku?

Odpovědi
Edison

UTFG: https://www.go­ogle.cz/search?num=100&l­r=lang_cs&new­window=1&biw=14­34&bih=761&si­te=webhp&tbs=lr%3A­lang_1cs&q=ek­nihy%20zdarma&=&=&oq=&g­s_l=

Mc Merkurion

… a to si myslíš, že ti zde někdo poradí ??? … a když přesto, tak smáznou i celou otázku … co takhle, když chci něco zadarmo, alespoň se pokusit si zjistit jak ??? … to vám to všichni musej servírovat, jak na tácku ??? …
… ale jednu radu ti dám, k registraci stačí použít spamovej, či druhej mejl, a můžeš se pak přihlašovat kamkoliv …

ivzez

Ano, znám jich dost.