Gasky09

Jak mám nastavit PermissionsEX na minecraft serveru? (pořád mi to nefunguje)

Když to udělám takto:

groups:
…Hraci:
........default: true
........permis­sions:
........- commandbook.help
…Majitel:
........prefix: ''
........permis­sions:
........- „*“
users:
…Gasky09:
........group:
........- Majitel
tak mi nejdou permisse ale teď mi dochází že jsem nezkoušel jestli jdou permisse hráčům ale stejně potřeboval bych to nějak vyřešit. Díky za všechny reakce (kde je tečka je mezera jinak by se to srovnalo do jednoho sloupce)

Odpovědi
anonym

Problém je v tom že název [groups] se neodděluje, skupina [Hraci] se odděluje 4 mezery, permisse se odděluje 6 mezery, zkuste si to překontrolovat a hlavně, používejte mezerník nikoliv tab!