kiky

Jak jse zbavit nažloutlé až naoranžovělé barvy?

Ahoj,nějaký ten půl rok až 3/4 rok jsem jedla jen vařenou mrkev,ted už 2–3 měsíce mrkev nejím abych neměla takovou nažloutlou barvu na některých kusech svého těla. Prosím jak jse jí mám zbavit? Tu barvu mám hlavně na patách a na prstech potom na prstech od rukou a potom podpaždí a potom ne moc okolí viditelných místech,ale taky mě to hodně štve.. :( Děkuji předem za odpovědi. (PS: Prosím neřeště,proč jsem konzumovala jen mrkev.)

Nejlepší odpověď
Drap

Jíst normálně různorodou stravu a čekat. Jiná možnost neni

Další odpovědi
Lucijej

Jedině snad daná místa odřezat nebo přebarvit, řekla bych, že jiná seriózní rada není. Skvrny vznikly nadbytkem karotenoidů,...... postupně je tělo vyloučí, ale bude to chvilku trvat.

bolak

Já bych zkusil míchání barviček. :)
Jedla si mrkev a seš žlutá/oražová, teď zkus červenou řepu a jablka.
Choď na sluníčko a víc se opaluj.
A jez potraviny co obsahujou hodně železa – špenát, kapustu, atd.
Určitě už to horší nebude a kyby to nepomohlo, tak kůže se ti časem dá do pořádku, a když ne, tak si tě kvůli tomu nikdo dobírat nebude, neboj, oranžádo…