štamgast

Jak je to vlastně ve fotbale s malou domů?

Pravidlo říká, že malá domů je technický přestupek a to tehdy, když „brankář zachytí míč, který mu spoluhráč úmyslně přihraje částí nohy od kolena dolů.“
Ale vždyť ve fotbale, když tým rozehrává nebo se snaží držet míč, normálně přihrává úmyslně brankáři kopačkou a nic se nepíská. Jak je to možné?

Odpovědi
Vlosa_xD

Malá domů platí pouze pokud míč bránkař CHYTNE do rukou. Jinak si normálně příhrávat z „kopačky na kopačku“ mohou i s brankářem.

anonym

zachytí = rukama. nohou na nohu si mohou přihrávat kolik chtějí do té doby, než přiletí protihráč a míč jim sebere 😁 jsou totiž brankáři, kteří to nohama moc neumějí a může dojít ke kiksu