jak získat certifikát či atest

jsem výrobcem sportovního vybyvení / fotbal- branky rozměr 5/2 m a rád bych získal atest či certifikát

Odpovědi
Q

Pokud jste výrobce sportovního vybavení, tak by jste to měl vědět 🙂

Jakýkoliv výrobek musí splňovat normy toho, k čemu je určen, ve vašem případě to asi budou normy ČSN a FIFA či UEFA, nevím, ale to by jste měl zjistit--- podle čeho vlastně víte, jak mají tyto branky vypadat. Pak můžete získat různé atesty na zdravotní nezávadnost, na to že výroba je ISO 9001, na to že zaměstnáváte invalidy… prostě záleží k čemu ten certifikát má být 🙂 Pokud nevíte, tak je asi nejjednoduší si nějaký sám nakreslit 🙂 třeba ve Wordu