myskajitka

Jak je to se staršími dívkami na gymnastice? Prádlo pod dresem anono nebo ne a je nutné vše dohola? Přestěhovaly jsme se

Přestěhovaly jsme se a v novém oddíle je všechno jinak.

Nejlepší odpověď
ReHu

To vám asi řeknou v tom novém oddíle.

Další odpovědi
pondělí

no,zajímalo by mne,jestli si holíte i paže,protože k ničemu vás nemohou nutit

myskajitka

Jde mi o to jestli si myslíte že je normální aby dívky měly jen dres bez spodního prádla a jaký máte názor na depilaci v podpaží a na intimních místech.