PetaKo

Jak je to s umělým oplodněním? Jsou kliniky, které jsou v UO úspěšnější než ostatní?

Jak je to s umělým oplodněním. Jsou kliniky, které jsou v UO úspěšnější než ostatní, nebo klinika na tohle nemá vůbec vliv?

Odpovědi
Schluker

Samozrejme ze jsou kliniky s vyssi uspesnosti. Jde o celkovou peci o pacienty a o to, jak moc se snazi pacienta “podojit”. Nejlepsi je precist si reference na danou kliniku.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

JežíšKristus

Příspěvek smazán administrátorem.

Hlada

V době historicky nedávné mladé holky platily za potrat, v současnosti ženy ve věku dřívějších babiček platí za oplodnění.

Dochy

PetaKo, klidně se ptej dál, tady asi někdo prošel nějakou náhlou náhlou neurologickou poruchou…