replicator

Jak je to s pěstováním?

Můžu si třeba koupit pozemek a bez dalších domluv si jít tam pěstovat pšenici? Nepotřebuji žádné papíry, obor atd.?

Nejlepší odpověď
Kepler

Můžeš si pěstovat co chceš, pokud to nebude Konopě indická za účelem získání marihuany nebo opiový mák apod. Jakmile budou plodiny pěstovány za účelem prodeje, pak už podléhají živnostenským a daňovým zákonům případně dalším předpisům hygienickým a potravinářským normám.

Další odpovědi
led

Nedefinujete o aký pozemok ide.
Napríklad… v prípade kúpy stavebného pozemku v zastavanej lokalite obce, prípadne v lokalite plánovanej výstavby, si nemôžte na tomto pozemku pestovať poľnohospodárske plodiny.

dudu

Pokud nebude uprostřed širého lánu také záhonek rostlinky zvané Cannabis sativa, tak proč ne.