pat a mat

Jak je to s dopingem ve sportu?

Je to jen snaha o zvýšení výkonu svalů ? Nebo se dopingem i zrychluje správné rozhodování ? Dopuje se v šachu ?

Odpovědi
Zaibatsu

dopovat se dá ve všem. nezvyšuje se jen výkon svalů, to dělají anabolické steroidy. vytrvalci si zase dávají autotransfuze nebo ulehaj do hypobarických komor, aby měli více červených krvinek. automobilový jezdci si dávali také nějaké povzbuzovače, třeba na le mans, maradona byl věčně na koksu.

Dochy

Předepokládám, že v šachu by mohli přijít ke slovu nějaké drogy na podporu pozornosti apod…

http://www.usk-sachy.cz/2012/12/­doping-a-sachy/