flodur

Jak je to s čištěním notebooku?

Doplňuji:
Od Mousinek je otázka jestli se musí čistit počítač,tak se ptám na notebook.Nedělám srandu.Asi je v noťasu všechno uzavřené tak se od prachu asi nečistí.

Nejlepší odpověď
anonym

Není to špatný.Díky.

Vážně – jak je to myšleno?

Další odpovědi
led

Základné čistenie.
Od prachu – handričkou, kefkou aj medzi klávesami, vysavačom
Obrazovku – zľahka čistiacou kvapalinou (kúpite v počitačových predajniach)
CD mechaniku – čistiacim CD
Ventilátor – z mriežky vybrať chlpky, vlasy…
Operačný systém a programy – pomocou špecializovaných programov, defragmentovať, čistenie disku (súčasť Windows)

V žiadnom prípade neprať!!

Hudler

No občas je potřeba profouknout větráček někde venku. Vyletí z toho bordel. Nerozebíral bych ho, ani bych nečistit mezi klávesy.

annas

Flodure, svou otázku jste nepřesně formulovat. Po doplnění už je jasnější.