Jak je to s antikoncepcí?

Samozřejmě že vím, že je to proti otěhotnění a taky někdy na oddálení menstruace, ale víc nic. To stačí spolknout jeden prášek, nebo používat pravidelně? Mohly byste mi o ní ještě něco říct? Díky ;)

Nejlepší odpověď
Wang

Hledej, holka, hledej… jsi na internetu.
http://www.an­tikoncepce.cz/
(A až přestaneš prudit mámu kvůli hovadinám, zeptej se na detaily k antikoncepci třeba přímo jí)

Další odpovědi
celie

Antikoncepce se bere každý den jeden prášek po dobu 21 dní.Po těch 21 dnech je dobereš a 7 dní nebereš nic.Během těchto 7dnú budeš mít něco jako menstruaci.Každa žena to má jinak ,bud slabší nebo silnější krvácení.Po těch sedmi dnech,to znamená 28 den,začneš opět brát antikoncepční prášky.Zase každý den jeden po dobu 21 dní.A tak se to opakuje.Hlídej si pravidelné braní,urči si třeba hodinu kdy je budeš brát,třeba večer v osm ,než pújdeš spát.Dobře se to pamatuje.

iceT

http://www.an­tikoncepce.cz/an­tikoncepce/preh­led-metod/kombinovana-hormonalni-antikoncepce/