poletucha25

Jak je možné že když na fb mám dva lidi v blokaci tak si klidně mohou prohlížet mé příspěvky ve skupině?

Jak je možné že když na fb mám dva lidi v blokaci tak si klidně mohou prohlížet mé příspěvky ve skupině? Kliknu na zobrazeno uživateli a ukáže se mi 15 ale když to rozkliknu tak se mi ukáže jenom 13 jmen? A tak je to pokaždé. O dva méně než mi napíše fb. Tak k čemu je blokace dobrá?

Nejlepší odpověď
carpediem

Pokud někoho zablokuješ, tak se ti neukazuje, ani ty jemu. Proto ti to ukazuje 15, ale jen 13 jmen, protože ty 2 jména jsou blokované, tak je nevidíš.

Pokud si založí druhý FB profil, tak tě uvidí, blokuješ jen konkrétní profil, ne IP adresu.