Avatar uživatele
.

jak dlouho vydrží baterie v bezdrátové myši a klávesnici?

kolik hodin práce?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? suaeda před 4736 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

S jinou než bezdrátovou nepracuji. Životnost baterií je individuelní podle typu myši a délky práce. Pokud se s myší nepohybuje přechází do Stand-By režimu. Jsem u počítače velmi často a hodně. Baterie měním tak 4× za rok. Podle toho jak kvalitní se mi podaří koupit. Používám zásadně alkalické za 8 – 10 Kč ks. Při dvou AA bateriích to tedy stojí ročně necelou stovku. Dají se používat i nabíjecí AA aku baterie. Ty je ale lepší používat typu nové generace, ReCyko,Infinium, Enolope atd. Nemají téměř žádné samovybíjení.
Pokud napětí baterrií klesne na únosnou mez,
myš do Stand-By režimu upadá velmi rychle, což je pokyn k vyměnění baterií.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elektrikář

Záleží jaké jsou to baterie jak často je používáš. Až se vybijou zjistíš že budou trucovat

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

Dávno jsem ji vyhodil. Je to drahá sranda – kupovat baterie. I kdyby dvakrát do roky, prořád napojení klávesnice na PC kabelem je vždy levnější. A v neposlední řadě – baterie či akumulátorky se nemohou vyhazovat do běžného odpadu, takže další starost navíc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Samozřejmě záleží na použitých bateriích a vlastním výrobku. Z vlastní zkušenosti nepoužívám bezdrátovou myš (baterky jsem vyměňoval týdně) jen klávesnici. Řešení je v dražších (setech)zařízeních, kde lze při nečinnosti PC myš uložit do nabíjecího zásobníku. To je dobrá volba ale dost drahá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tuCZek

Určiteě máš technickou dokumentaci v manuálu,ne?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Gerdyxak

Jak dlouho vydrží myš za cca 200 Kč když se k ní budete chovat šetrně ? Nebo spíše než odejdou spínače

před 1075 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet