JanaViki

Na jak dlouho mi vydrží baterie?

Když si pořídím tuto baterii do ntbku http://www.al­za.cz/avacom-za-asus-x51-x58-series-a32-x51-a32-t12-li-ion-11-1v-5200mah-58wh-d308372.htm jak dlouho mi vydrží, když pojedu třeba autobusem a budu stále používat?

Odpovědi
huxa

A do jakého notebooku ji chceš dávat?
Odhadnul bych to tak, že asi stejně, jako původní.

Bedy

Ono záleží co to máte za notebook – tohle číslo 5200mAh je velmi důležité – udává kapacitu. Kdyžtak se koukněte na starou baterii a podle toho porovnejte. Pokud to bude stejné, mělo by to vydržet jako stará baterie, když jste notebook kupovala nový. Čím vyšší to číslo bude, tím lépe.