NickyMaSwag

Jak co nejrychleji roztáhnout ucho? (potřebuji do konce července)

Odpovědi
arygnoc

teraz už je pozde, to vám rodičia mali robiť v detstve, ťahať vás za uši.
teraz vám už ta blbosť ostane.

:-Q

google.girl1

Pokud si chceš ucho nenávratně zničit tak vesele roztahuj… článek o roztahování máš tady kdyby tě to zajímalo http://www.anchor-piercing.cz/cz/clan­ky/tunely-a-plugy.html

marci1

Promiň, ale nechceš si to ještě rozmyslet ? V mnoha případech to nedopadlo nejlépe, ucho může páchnout, hnisat ap. ☹