kačííí

Jak co nejdříve zesvětlit strie ?

Mám strie na prsou – jsou velmi tmavé (až do fialova) vím, že je zcela odstanit nemohu , ale jak je co nejrychleji a nejefektivněji zesvětlím ? děkuji za odpověď :))

Nejlepší odpověď
anonym

ty jsi asi nenosila práskačku,žejo? Viděla jsem to v nemocnici, tam měla paní taky tosamý,říkala, že nenosí podprdu, tak nevím,co s tím, protože všechny ty „úžasný a předražený masti“ jsou na nic

Další odpovědi
briketka10

na fialové strie už pomůže možná jen ta estetická chirurgie a to si nejsem zcela jistá..
já mám už bílé a krémy mi jsou na nic :(
Doplňuji:
mám je na nohou a hýždích po velkém zhubnutí..

anonym

Poradit se s odborníkem na pokožku
Sádlo, olejíčky, gely, krémy s kolagenem, biolampa i laser
http://www.pro­zeny.cz/magazin/zdra­vi-a-zivotni-styl/esteticka-chirurgie/23288-strie-tohle-na-ne-zabira