Dvorní šašek

Jak byste reagovali, kdybyste na své zahradě náhodou narazili na ropu?

Máte představu, kdyby k tomu došlo?

Nejlepší odpověď
paul1

V naší zahradě můžeme narazit maximálně na ropu – chu 🙂

Další odpovědi
Rocker

Podle mě by stejně patřila státu,jako např. poklad,který najdeš na svém pozemku.
Poklad by se ještě dal tajně prodat,ale ropu asi neutajíš.

elkon

Nesmysl, ropa sama ven nepoteče, když pominu geografickou pozici.

marci1

Takové neštěstí! 🙂

Drap

Pokud by bylo ložisko dosti velké, nezbývalo by nic jiného, než si urychleně hledat nové bydlení.

aliendrone

BLESKOVĚ a TOTÁLNĚ UTAJIT a tím získat dostatečný čas k důkladnému promyšlení toho „co s tím“ s veškerými možnými důsledky. ;) :D :D