Sergej

Jak byste strávili poslední den svého života?

Kdyby vám např. doktor řekl, že máte před sebou poslední den života a pak zemřete, jak byste ten den strávili?

Nejlepší odpověď
Drap

Kdyby to takhle přímo řekl, tak bych vzal krompáč a šel si kopat hrob.

Další odpovědi
marci1

Těžká otázka, ale asi bych ten den strávila v lese, nejraději ve dvou. 🙂

Mc Merkurion

…vzhledem k tomu,že todle je blbost,žádnej doktor ti neřekne jeden den,ale i tak: měl bych dost práce se s kámošema a příbuznejma vožrat a rozdělit svoje dědictví…

anonym

Asi v přírodě se svýmí blízkými.
Tam by ten odchod byl asi nejlepší.

lukas1912

ja kdybich se toto dozvedel tak bich si užival z nejlepšim kamaraden z rodinou a pokut bich měl holku tak samořejmně i z holkou

anonym

Barboši,co sem cpeš něco,že bys mě na pohřeb šel,to nemá nic společného s dotazem tazatele,tak se laskavě uklidni,staříku.
Pak si pročti všechna práva o stahování filmů a né že sem zas napíšeš,že jsem ti dal radu,že z youtube to lze.
Zahráváš si s porušováním autorských práv,to snad dobře víš.

Mc Merkurion

hele Jugar,ten odkaz na uložto live,měl barbakan pravdu a nemažte si odpovědi,jak mám pak poznat,kdo z vás kecá…

anonym

Ty nevíš, že je slušnost chodit i kamarádům na pohřeb?
Já jsem tázajícímu odpověděl, že i lékař se může mýlit. Co je na tom špatného?

anonym

Proč a z jakého důvodu jsi mi skryl mojí odpověď na tento dotaz výš.
Můj příspěvek zněl takto:
Asi v přírodě se svýmí blízkými.
Tam by ten odchod byl asi nejlepší.