Luckaiii

Jak bezplatně zviditelnit svoji www stránku???

Předem děkuji za odpovědi:)

Nejlepší odpověď
Bedy

Jenom doplním arygnoc, že je dobré ty stránky registrovat do všech solidních katalogů – pro Vaše stránky solidní katalogy jsou takové, co mají aspoň PageRank nebo S-Rank 2.
Podle mého názoru je zbytečné utrácet za přední pozice v katalozích a určitě vyhozené peníze jsou, jak psal arygnoc, za různé SEO optimalizace. To si člověk může udělat sám podle jednoduchých návodů a věřte, že málo, málo stránek je 100% validních a nejsou za to nějak výrazně penalizovány.

Za zmínku stojí i reklamní systém Websurf, který je zdarma. Funguje na principu, že Vy si prohlížíte stránky jiných, za to dostáváte kredity, které použijete na to, aby si jiní prohlédli Vaše stránky.
Nemá smysl používat autosurfování, smysl mají jen ty ostatní, jako například Manualsurf nebo Bestsurf, kde Vám ostatní hodnotí známky známkami jako ve škole. Více informací najdete na http://www.web­surf.cz/?ref=627­45

Zdroj: http://www.web­surf.cz/

Další odpovědi
arygnoc

atraktívnym a kvalitným obsahom, spracovaním (kód i obsah, ale obsah je dôležitejší – neverte propagátorom SEO) a aktuálnosťou.

registráciou do vyhľadávačov, tvorbou linkov na tématických fórach a pod.

keď sem dáte link, už vám stúpne rank, a tým i šanca, že sa stránka niekde zobrazí.

postcd

tak, že se o ní zmíníš tam, kde jsou lidé které by to mohlo zajímat, nesmí to být hromadný spam