fira

Ionizační žárovky.

Slyšel jsem o tom že existují ionizační žárovky které pohlcují kouř a jiné pachy.Máte s tím někdo vlastní zkušenosti?Roz­hoduji se jestli je mám koupit nebo ne.Nerad bych koupil zajíce v pytli.

Nejlepší odpověď
rynek878

Ne ,vlastní zkušenost z tímto druhem žárovky nemám,ale zde máte link,který Vám řekne více:

Zdroj: http://www.tv-products.cz/i­onizacni-zarovka.html

Další odpovědi
anonym

kouř a pachy pohlcují bezpečně takovéto filtrační přístroje

http://cisticky-vzduchu-a-zvlhcovace.he­ureka.cz/f:10822:­14585/

U těch je princip zřejmý, funkčnost dobrá. U ionizační žárovky bych takovou funkčnost raději nehledal.

ReHu

Pokud se to týče TV reklamy, tak té už dávno nevěřím.

Mahone

Tak já žárovku mám ale ne z TV products ale přímo ze zahraniční firmy která žárovky vyrabí a funkčnost poznáte jednoduše…když žárovku zapnete tak je z štětečku cítit proud vzduchu který nějak nezapáchá a pohlcuje jiné kouře…pokud by měl někdo zájem pošlu mu střeva žárovky(jdem elektrikř) vevnitř žárovky je něco jako kdyby kovový váleček z kterého vede hadička ze štětečkem… 🙂 více info na: elr@centrum.cz