Xiaomi7

Vyplatí se investování se „Zonky“?

Investování se zonky

Zdravím, chtěl bych se zeptat všude slyším o investování se zonky. Vyplatí se to ? Má to tu někdo ? Nějaký klady a zápory ? Díky moc

Nebo kde se dají lépe zhodnotit peníze ?

Nejlepší odpověď
Hlada

Všude slyšíš jen proto, že mají mohutnou reklamu. Ostatní zprosředkovatelé P2P nedávají do reklamy tolik peněz, za to ale poskytují klientům při stejné rizikovosti mnohem vyšší výnos. Z hlediska poměru výnos riziko likvidita patří Zonky mezi nejhorší. Prostřednictvím P2P je možné peníze zhodnotit dobře, je ale potřeba se tomu věnovat stejně, jako kterémukoli jinému vydělávání.

Další odpovědi
Drap

Neproděláš. Co se vyplatí a co ne, má každý nastaveno nějak jinak. Myslím, že jsou snad i způsoby , jak zhodnotnit peníze lépe.

mosoj

Vyplatí. Můj syn tam investuje od počátku. Nyní má zůročení investic cca 6%. Nicméně, nevím jestli se do systému dostanete. Přeplněno. Již na začátku se šlo dostat do systému jenom na doporučení toho kdo v systému již byl. Svoje doporučení od syna jsem nechal propadnout. Toho komu půjčíte si vybíráte sám přes internetovou aplikaci.

Jsem fascinován jak je každý borec a neví nic!!! To je zde ale běžné, ono o tom na WIKI není nic.

mzm

Oficiálně: „Cílem je vynechat banky i nebankovní instituce a oběma stranám nabídnout výhodný úrok.“
Jinak je to součást PPF group, tedy Kellner, určitě na tom netratí a má to určitě bez rizika – to ponese právě ten „investor“.

Asi bych si hodně dobře přečetl podmínky.
Projít nějaké diskuse by taky nebylo od věci.

Osobně bych k investování do Zonky měl trochu morální averzi.