thepianist

Jsou tyto intimní problémy běžné? dotaz pro holky (gynekologie)

Ahojda, chtěla bych se zeptat, jestli je normální, když se u mně objevil výtok, který je tmavěhnědý a mám pár dnů do začátku očekávené menstruace. Mám to takhle 2–3dny, může to být rozjezd menstruace? Mívám ho dost pozvolný. Jinak do toho jsem začala brát antidepresiva, tak možná že i to by mohlo mít nějaký vliv… Díky předem za odpověď 🙂

Odpovědi
KatkatkaW

Moc o tim nevím, ale pokud výtok není velmi nepříjemně cítit, považuju to za normální.:)