bafi77

hry a jejich spusteni

mam problem stahl sem si colina dirt nainstaloval ale kdyz chci rozbalit crack tak mi to hodi okno zadejte heslo pro sifrovaci soubor:colinmcra­edirt no intro fix all/nimp.exe ......co stim jaky heslo mam naosat

Nejlepší odpověď
anonym

z největší pravděpodobností jste si zapomněl všimnout hesla na rozbalení celého zapakovaného souboru,většinou býva na konci pojednání o dané hře či souboru,ale stane se,že někdo tam to heslo zapomene dát a nebo ho tam nedá schválně.doporučil bych se vrátit na místo stahování a tam se mrknout po heslu.