Sportovkyně7

Hraje tady někdo ragby? Hodí se tento sport pro 11letou holku?

Jsem holka a je mi 11 let a chtěla bych začít hrát ragby a chtěla bych vědět odpovědi na tyto otázky. Moc děkuji.

Odpovědi
elkon

Zdá se, že o tom sportu nic nevíš, ale hrát ho chceš. Domluv se s rodiči. Zatím za tebe mají odpovědnost.

paul1

Podle mne určitě ne. Jí jsem před vojnou odehrál pár zápasů za dorost a potom za Motorlet a šlo tam někdy o držku.

dubraro

Já bych to obrátil. Existují holky, které takovýto sport bude bavit a mají k němu fyzické předpoklady. Není jich mnoho. Jako obecný holčičí sport bych to spíše nedoporučil.

Sportovkyně7

Už jsem se rozhodla, budu hrát ragby.

Sportovkyně7

O tom sportu něco vím. 😶

elkon

To bys věděla o tom chrániči.