redhead

Hormonální antikoncepce a negativní vlastnosti

Osvojily jste si někdy nějakou špatnou vlastnost při užívání hormonální antikoncepce? Nebo ji posílily? Snad rozumíte, mám na mysli příliv hormonů :)

Nejlepší odpověď
Tazman

Sice jsem z mužského plemene, ale i tak jsem byl vždy zvědavý, jak to ty děvčata mají. A musím uznat, že se farmaceuti snaží. Většina známých hormonální antikoncepci snáší výborně. Jedné známé to dokonce „srovnalo“ bolesti při menstruaci na únosnou mez. Na druhou stranu znám jen jednu, která prý měla pocuchaný nervy a vyzkoušela několik pilulek. Jo, a taky znám jednu, co to „zobala“ nonstop – prý nevěděla, že má na týden vynechat. 🙂

A propo: nevíte někdo jak pokročila ta antikoncepce pro chlapy? 🙂

Další odpovědi
RyuzakiKate

Pro mě to není. Vyměnila jsem ji 3× a pak s tím sekla. Je podle mě dost nepřirozený mít „nalajnovanou“ i menstruaci, ty pilule vlastně způsobují to, že si tělo myslí, že jsi těhotná – výkyvy nálad, ztloustnutí, zvětšení prsou, zvýšená chuť, jen si přečti jedinej leták, naráží se hlavně na trombózu a nejednu to přivedlo do nemocnice. Navíc to stojí pěkný prachy a pořád do sebe něco házet a tím podporovat ty, kteří na tom těžce vydělávaj je samo o sobě už dost na hlavu… Jsou to mé zkušenosti a můj názor, přeber si to jak chceš :)

venkovan

Pro Tazmana.
Od dob, co na vesnicích vymírají kováři a podkováři, antikoncepce pro muže je na značném ústupu.
Takže poměrně účinné pevně stisknuté na mužské ozdobě kovářské kleště jsou dnes nahrazovány nějakým výrobkem z latexu.
Občas se sice napíše o nějaké zázračné pilulce, ale hned druhý den zas jiní píší o nebezpečí nechráněného sexu s ohledem na jiné choroby.
Ale k ženské antikoncepci – občas se také stává, že HA je příčinou zhoršení zdravotního stavu až smrti. Ale je to tak výjimečné, že že větší šance je přijít o zdraví na přechodu pro chodce.

pizlicka

nikdy ani pilulku,a tohle uz vuuubec ne.moje telo je jen mé,a nikdo jej rvát hormonama nebude.pokud budu mit partnera,ktery bude nezodpovedny,prchnu­.radsi budu sama,nez si nicit telo.milujici partner nedovoli,aby tohle zena do sebe cpala.