Frenetic

Holky, dáváte přednost tangám, nebo kalhotkám?

Holky, nosíte raději tanga nebo kalhotky? a ty které nosíte raději tanga.. je vám to pohodlné, nebo je nosíte jen proto,že jsou sexy?:)A jak často je nosíte?:) Moc se mi to na vás líbí, ale příliš pohodlně to nevypadá a obdivuji holky, co je mají třeba celý den ve škole, nebo při sportu :D

Nejlepší odpověď
briketka10

Nikdy bych je nevzala na sebe!

Chybí jiná odpověď.

Nenosím ani Tanga ani kalhotky.
Jen Panty kalhotky žádné jiné mi
nedělají tak dobře, jako tyto :)

http://www.pra­dloskiny.cz/i­mage.php?nid=941­5&oid=2363424&w­idth=250&heig­ht=250

Další odpovědi
marci1

Nikdy bych je nevzala na sebe!

Ani kdyby mě mučili! 🙂

nyjono

Střídám to, ale tanga nosím častěji.

Ale v průměru je nenosím častěji. V létě víc, v zimě míň.
Pod některé oblečení ani jiné obléknout nejde. Teda jde, ale když je pod oblečením vidět, nevypadá to nic moc.

GM

Nikdy bych je nevzala na sebe!

Dnes jsem si na sebe vzala nové super bombarďáky, bavlněné, pěkně do pasu. Objednala jsem si jich sadu 10 ks a budu objednávat ještě jednu. Jsou tak pohodlné, že vůbec nevnímám, že nějaké mám na sobě.

Martina S.

Střídám to, ale tanga nosím častěji.

Nosím skoro pořád jen tanga. V zimě pod něco volnějšího si beru i normální kalhotky. Na tanga jsem si zvykla a jsou pohodlné a hlavně nejsou pod šaty vidět. Nedovedu si představit kdybych si vzala bílé elestické kalhoty anebo bílé džíny a pod nimi by byly vidět normální kalhotky. To by byla hrůza.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.