1popelka1

Hodnocení odpovědí na odpovedi.cz

Proč někteří dávají palce u odpovědí, které jsou špatně, případně u těch, které se vyhly tématu? Protože je Vám odpovídající sympatický?

Neberte to jako rýpání, nechci se nikoho dotknout, jen mě to zajímá…
Doplňuji:
Myslela jsem to obecně, raději nechci na nikoho konkrétně ukazovat, aby se třeba neurazil… a pokud jsem někde odpověděla (nebo v budoucnu odpovím) špatně, tak se tady a teď předem omlouvám :)

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak, když je otázka dlouho bez odpovědi a dotyčný se snaží odpovědět i když to není vždy úplně dobře,tak mu dám palec za snahu. Jindy se zase může stát,že se prostě spletu,že myslím,že tak to dobře je …stává se to u odpovědí,kde dá palec někdo o kom si myslím,že tomu rozumí,když zjistím,že je to špatně,tak pak do diskuze napíši omluvu,stejně tak u mé špatné odpovědi…

Další odpovědi
BENYTA

Palec si zaslouží uživatel,který pracně vyhledal odkaz,i když tomu tématu třeba nerozumí.
Palec si zaslouží uživatel,který poskytne v odpovědi svou zkušenost,ta má velkou cenu,at už je pozitivní nebo negativní.
A palec dám i tomu,kdo mě rozesměje nebo jen pobaví,i když je odpověd od věci,protože radosti si v životě moc neužiju.
Bohužel,zatím jich mám k dispozici jen 25.

panenka

Zkus popelko uvést do dizkuse u kterých otázek jsis toho všimla a já ti ráda odpovím.

annas

Někdy se to stane. Třeba ocením snahu, předpokládám, že odpověď je správná, někdy je pravda, že si pořádně nepřečtu celou odpověď, případně zařazení otázky.
Třeba včera jsem Vám, Popelko, dala rovněž bod za odpověď, která byla správná, ale v jiné kategorii. Vysvětlila jsem to.
Rovněž nebudu citovat jména, protože by mě zase někdo napsal, že toužím po bodech. Kropítko rovněž upozorňovala na smazání chybné odpovědi, za níž užívatelka dostala 5 bodů. Nebo uživatel se ptá na to, co je bulak, dostane za chybnou odpověď gulag – 5 bodů.
Rovněž si někteří jedinci přečtou odpověď, zdá se jim vyhovující, dají bod, ale už se k otázce nevracejí, takže ti další, kteří třeba odpoví lépe, už bod nedostanou.
Falešná solidarita?