Hledam veterinare v Praze, ktery rozumi vyzive kocek?

Nevite jak najit nebo neznate v Praze veterinare, ktery rozumi vyzive kocek,ktery nedoporucuje granule a nekvalitni konzervy s obilovinami, pripadne dokonce podporuje syrovou stravu?

Odpovědi
mirka151

co máte pořád s těma kočkama ??????? zkuste svíčkovou nebo řízek!!!!!!nevite kde dají mému komárkovi sádru zlomil si nožičku.....pravou

ReHu

Nevím přesně, jak to je s výživou koček, ale já byla spokojená tady.

http://www.vet­centrum.cz/

ladyhawke

K výživě koček, nejlepší je krmit kočky granulemi Royal Canin, to je to nej, co se tu dá sehnat a co kočkám nejlépe chutná a prospívá. Z mokrých krmiv tak ještě konzervy Miamor a Gurmet, záleží ale na věku a zažívání kočky. Kdyžtak mi napište na mail ladyhawke@centrum.cz, dodám vám přesnější informace ověřené bohatou praxí. :)