radekCZ

Hledám talbet do 3000kč a celkem dobry na hry

Nejlepší odpověď
Bedy

Tablet do 3 000,– je spíše laciná hračka, než tablet. Výdrž mizerná, baterka rychle ztratí kapacitu, display příšerný, plasty ošizené, starý děravý Android systém.

Tablet je určen na nějaké poznámky, surfování po netu, nikoliv na hraní her.

Pokud trváte na svých požadavcích, koukněte se na Omega OT107, to vypadá použitelně, má to dobrou grafiku, takže pro ty hry by to bylo lepší.
Nebo evetulně mrkně na Emgeton Consul 3 8GB, to má celkem dobré uživatelské recenze.
Ale to je asi tak vše, co je použitelné do 3 000,–

Další odpovědi
Michal Kole

tak to se obávám, že moc nenalezneš. Tablet je spíš na poznámky při studiu nebo na kontrolu emailů

huxa

hledej dál a až najdeš, dej vědět :)

everest

ja mam tablet Aoson M19 16GB,predni a zadni fotak,wifi,blu­etooth,slot na micro SD kartu,USB a mini USB,vydrz 6 hodin,velky display.Mam ho rok a jsem spokojeny.