sofid

Hledám kvalitní kolo do 5000Kč, existuje takové?

Dobrý den, potřeboval bych poradit ohledně kola hledám pánské, horské nebo spíše krosové(trekingové) kolo, je problém že nevím velikost ale myslím si že asi někde kolem 20 a potřeboval bych mít alespon trochu jistoty že se mi po delším ježdění nerozpadne.

Odpovědi
Rocker

Nejlépe ti poradí přímo v cykloprodej­ně,většinou tam jsou lidi,kteří sami jezdí a rozumí tomu.Ty jím řekneš svojí představu a oni ti ukážou co tam mají.Ale do 5000 kvalitní kolo určitě nekoupíš.

motobassak

koupíš, ale jeté. Je to 1000× lepší varianta než nove v marketu

exit47

Pokud nechceš zrovna kolo ze supermarketu typu Tesco/Interspar, které jsem jedno měl a taky dlouho nevydrželo, tak určitě pokukuj po nějakém kole z druhé ruky. Obě kola co mám jsem našel na cyklobazar.cz na první jsem narazil po měsíci hledání a když jsem kupoval po x letech druhé, tak mi to trvalo skoro půl roku, ale nakonec se tam objevilo přesně podle mých představ, takže občas se počkat vyplatí =)