jsemjá

Budete hlasovat pro to, aby se mohly před 22. hodinou klást otázky týkající se sexu?

Štve mě to, protože chodím spát, a chci se také na něco zeptat. Hlasujte, jestli chcete, aby se tyto otázky pokládaly normálně.

Budete hlasovat pro to, aby se mohly pokládat otázky týkající se sexu před 22. hodinou?

--

Protože jste uzavřel otázku, doplňuji vyjádřenoí admina.

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-v-rubrice-sex-nejde-polozit-zadna-otazka-otazka-je-hned-po-odeslani-smazana

"Rubriku sex jsme před nedávnem smazali z důvodu návštěvnosti našeho webu dětmi. Na internetu najdete dostatek stránek věnujících se tomuto tématu.

Děkujeme za pochopení
Tým Odpovědi.cz"

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
jirka F

Jsem pro.

Budiž, můžeš je vkládat, když to není teda zakázané.

Další odpovědi
Drap

Jsem proti.

Jaké hlasování? K čemu? Zde určuje pravidla admin a majitel stránek. Pokud se nám to komukoli nelíbí, můžeme svobodně odejít. Jak už bylo jednou vedením těchto stránek oznámeno, tak otázky týkající se sexu nelze dávat ani po 22. hodině. Otázky zůstávají a chodí sem i školou povinné děti. Pokládáním takových otázek by podle zákona mohla být narušena výchova mládeže. Na otázky ohledně sexu najdeš jistě spoustu jiných stránek.

Rokio

Jsem pro.

Jsem pro, pokud budou srozumitelně a vhodně položeny a bez odkazů na explicitní obrázky.

Arne1

Jsem pro.

Řekl bych, že by ses měl napřed naučit česky a až pak se zabývat erotikou.

Lgee

Jsem pro.

annas

V minulosti platilo, nevím, zda platí stále, protože tento typ otázek nesleduji, že existovala kategorie sex, otázky se nezveřejňovaly na hlavní stránce.

Zdůvodnění, že sem chodí i nezletilí a tento typ otázek není často vhodný.

annas

Našla jsem reakci admina Odpovědí.

"Rubriku sex jsme před nedávnem smazali z důvodu návštěvnosti našeho webu dětmi. Na internetu najdete dostatek stránek věnujících se tomuto tématu.

Děkujeme za pochopení
Tým Odpovědi.cz"

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-v-rubrice-sex-nejde-polozit-zadna-otazka-otazka-je-hned-po-odeslani-smazana

Mc Merkurion

… ale dyť je pokládat můžeš, stejně zmiznou, tak jako ty po večerce …

elkon

Když máš otázky, tak jdi sexuologovi a neotravuj tady.

quentos

Akorát jsi ukázal svou nebetyčnou blbost. Jak by se asi docílilo vkládání takových otázek jen po 22. hodině? Vždyť by ty otázky tady stejně od té doby musely zůstat. Někdo si z tebe tak leda vystřelil.
A psát „s*x“ je k smíchu. Jde snad o sprosté slovo?