Petr Kaňa

Hlasovali byste pro povinné třídění odpadů v každé domácnosti?

Plast, papír, kov, sklo.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
anonym

Ne

Je to o subjektivní odpovědnosti, stát nemůže neustále zákony a restrikcemi vychovávat. A když, měl by jít příklad svými počiny.

Drap

Ne

K čemu by bylo hlasování? Je to nesmysl. Každý soudný ví, že třídit á a přesto to někteří nedělají.

Dochy

Ne

Restrikce je naprd, jen přibudou případy lidé co to budou obcházet jen aby dokázali že jsou chytřejší než systém. Radši osvětu. Restrikce zas někteří využijí jen proto aby si mohli řešit osobní spory.

nyjono

Ano

Pouze v teoretické rovině,
Jak to ohlídáš?

CTTON

Ne

dudu

Ne

Ametyst

Ne

Emefej

Ne

Kdo a jak by to kontroloval? Uvědomělí třídí dobrovolně, blbcům to nepřikážeš.

chachar1922

Ano

martin319

Ano

Ametyst

Státních zaměstnanců narůstá jako hub po dešti. Další kontroloři by kontrolovali kontrolory atd. Socialismus jako z růže květ.

anonym

K tomu není snad co dodat.

Petr Kaňa

nyní – chodily by kontroly a kontrolovaly by popelnice.