sisssane

Herní počítač za 20 tisíc je to dobrá koupě?

Zdravím,

naskytla se mně koupě počítače, půl roku starého v záruce za 20 tisíc korun i s monitorem Fujitsu, který stojí cca 3000 Kč, pak je k tomu myš a klávesnice HP.

Počítač má grafiku GeForce GT 545i, procesor, intel core i5 2500k cpu – 3.3ghz, Ramku 8 GB, paměť 1000 GB

Dali by jste za tento počítač 20 tisíc?

Nejlepší odpověď
huxa

Nedal. Slabá grafika, zastaralý procesor, apod. Tak za desítku bez monitoru.
Jestli bys chtěl pomoci se skládáním, klidně se ozvi, sám jsem si teď skládal PC za 12 tisíc, nejnovější hry hraji na high detaily kolem 60FPS.

Další odpovědi
sisinec123

Nekoupila, já mám doma lepší a za 15 000. Skládal mi ho nějaký chlápek :DD Rozjede všechno :)

McArthur

Také bych za takový počítač nedal 20000,– Kč, ale jestli chceš, tak Ti ho za ty prachy prodám 😁. Ne, teď vážně, když chceš herní počítač, tak se mrkni na základní desku, aby za něco stála a nebyla to kancelářská záležitost, napájecí zdroj (u herního počítače min. 500 W Seasonic, v nouzi Fortron, rozhodně ne Eurocase, Crono apod.), grafická karta v minimu je GeForce GTX560 (jsou ale nové série GTX760, tj. 5×x série je dvě generace stará), procesor v minimu Intel Core i5–4×xx, RAM 8 GB je OK, HDD 1 TB je v normě.

Kelt

Já bych to nedal. Je to málo muziky za hodně peněz. Ale když máš ty peníze a chceš je za to dát, tak proč ne. Je to tvoje věc.

rodier

ten procesor je dobrej, uz se totiz neda moc sehnat.. jeho cena je kolem 4000kc. Proc? No protoze ma stejnej vykon jako nejnovejsi haswell 4500 ale pritom ma koncovku K = da se dobre taktovat. ja sam ho mam oc na 4.5ghz tedy 36% vykonu navic.

BOhuzel zbytek stoji za hovno. za 20k si slozis lepsi na czc.cz treba