DusanOrlik

Hackery-pomůžete?

Zdravím,vím že je to pitomost,ale zajímá mě jestli z vás není někdo hacker.Hraju hru: www.gladiatus.cz server 6.Na youtube.com jsem našel několik videi jak si změnili atributy jedním tahem,úplně jednoduše.Je to pravda?Jak bych si to mohl udělat?(PS:NEJSEM HACKER)

Nejlepší odpověď
anonym

Já jsem hekr jako ty. Takových videí je! Takové návody jak něco „obalamutit“ stojí za prd:-( Nikdy nevíš co to udělá s počítačem. Kor když podle návodu upravuješ nastavení sítě. Nebo někomu klikat kredity za přihlášení na jeho účet. Ve videích na Youtube je možné vidět vše.
Skutečným hraním si změníš atributy raz2.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/prosimvas-je-toto-mozne-nemohu-uverit-vlastnim-ocim-ktere-vlastnim-a-sice-zda-je-to-pravda

Další odpovědi
Marvan

„PS NEJSEM HACKER“ to je moc pěkná poznámka, to bychom neuhodli 🙂