Prosímvás, je toto možné? Nemohu uvěřit vlastním očím které vlastním a sice, zda je to pravda?

http://www.youtube.com/… po cca 2:20 min.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Kruhy v obilí.....zajímavý je také fakt,že jen v obilí.Těch možností,kde vytvářet tajuplné kruhy je spousta.Co třeba Sahara?
A proč jsou to jen kruhy? Víceméně.
Hlavně se mi nechce věřit,že by přiletěli a čmárali si v obilí.
Co dělají po sklizni? V zimě?
Nejsme sami,pro mě je to téměř jistota.Ale kruhy v obilí?

Další odpovědi:

Bronzový

Kruhy v obilí ? Hodně probírané téma.

na internetu (amazon.com apod.) se za pár dolarů prodává nástroj pomocí kterého vytvoří kruhy v obilí různých tvarů a rozměru i 10 letý kluk.

Možná díky tomu že kruhy v obilí dnes dělá skoro každý zemědělec kvůli trošce popularity, vlastně maskujeme opravdový příchod mimozemšťanů kdo ví - pokud za námi osobně nepřijdou těžko se dozvíme pravdu.

(Ale ano, věřím že v těch miliardách s. soustav nejsme sami)
Doplňuji:
Vídíte mi ani nedošlo, beru to jako obecný název pro všechny obrazce v obilí :D
Na tom videu se totiž objevili i různé jiné tvary, jako trojúhelníky apod. ale furt se tomu říká kruhy v obilí a né trojúhelníky v obilí, by znělo divně...:)

Zlatý

a co třeba to nejjednodušší a nejschůdnější vysvětlení, které se nabízí ?

... fotomontáž, počítačový střih videa, zrovna to co vidíte za 2:20 je jednoduchá selektivní prolínačka, zvládne ji opravdu i amatér s Final Cut Studiem ...

kruhy v obilí jsou zajímavý fenomén, ale řadím ho spíš na pomezí lidského umění a vandalismu :-)

//

to že bych i rád věřil tomu, že se nám tímto pokouší mimozemský život zaslat pozdrav (podobně jako to dělala nasa), přece ještě neznamená že naletím na každý laciný špek našeho vlastního virálního marketingu :-)

Zlatý

> PostApMan - jak se vytvoří kruhy v obilí různých tvarů? :D

Zlatý

jenom mala poznamka : jak uz jsem psal v minule diskuzi- jsou kruhy v obili,ktere zvladne i desetilety kluk,ktere jsou napodobeninamy kruhu v obili,a jsou kruhy v obili,ktere nelze napodobit-napr.je jaksi zmenena genet.struktura klasu...
a na nazor,ze proc "pouze" v obili.. : praveze to neni pouze v obili..

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2413
Zlatý Drap 1486
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 490
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.