RAB

gymnastika ve dvanácti

Je mi 12 a chtěla bych začít dělat gymnastiku. Myslíte, že mám šanci a že by mě někde přijali? Kdyžtak prosím napište tip na Prahu 6.

Odpovědi
anonym

Citis-li se pruzna a odvazna,skusit to muzes.Ale zkraje to bude pro tebe drina.S gymnastikou se zacina v rannim veku.

LucaMata145

Já jsem začla v 10 a jsem trošku tlustší ale šlo mi to perfektně.Tak­že můžeš